Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

LİKİT ÜRÜNLERİ ve TÜM YEDEK PARÇALAR

Elektronik Sigara

Elektronik sigara diğer anlamda elektronik nargile de olarak bilinen şarzlı cihazdır. İçeriğinde nikotin bazlı sıvı olduğundan sizi tamamen sigara dan uzak durmanıza sebep olup. Gerçek sigara olarak kullanmış olduğunuz sigara dan daha az zararı bulunan bu cihaz orijinal likit kullanıldığında zararı olmaz ve güvenle kullanabilirsiniz. Aynı zaman da su buharı çıkartan elektronik sigara sayesinde sigara dan tamamen uzaklaşmanıza yardımcı olan tek üründür.  Elektronik sigara nın değişik modelleri bulunmaktadır. Bunlar marka ve model olarak değişkenlik gösterir. Bazı modeller kalem modeli olup diğer modeller modlu ayarlanabilir lcd ekranlıdır. Cihazların  içlerinde çıkan setin yanında, 2 ile 4 adet coil yani iç atomizer bulunur. Elektronik sigara jiletinli kutuda gönderilir ve kutu açıldığında cihaz çalıştırmadan önce 5 kez düğmesine hızlı hızlı basılarak on off düğmesi aktif edilir. Düğmeye basıldığında coil yani iç atomizer ısınır bu coilin içerisinde pamuk ve tel sarılıdır. Düğmeye basıldığında coilin içerisindeki tel ısınız ve likitlenmiş olan pamuktan içerken duman çıkması sağlanır.

Elektronik sigara modelleri sizi nikotin bağımlılarına karşı sigarayı bıraktırmak için üretilmiş olan buharlı bir cihaz olarak üretilmektedir. Elektronik sigara kullanımı Avrupa da ve Türkiye’de her geçen gün artmaktadır. Çünkü sigarayı bırakmak bu cihazlar sayesinde artık çok daha kolay olacaktır.

Elektronik Sigara Markaları Ve Modelleri

Elektronik sigara modelleri olarak en başta en çok satılan joyetech markası bulunur. Joyetech markası çinde üretilen en güçlü cihazlardan biridir. Cihazların içerisinde atomizer, garanti kartı orjinallik belgesi yer almaktadır.Bunun yanında eleaf markası , kangertech, vaporesso, smok gibi markaları yer almaktadır.  Joyetech markasının üretmiş olduğu modeller ise joyetech ego aio modeli, egrip , evic vtc, eroll, ego one , evic VT ve Cuboid modelleridir. Eleaf sigara markasının ürettiği modeller eleaf iJust 2, iJust S, iStick Pico ve İstick Pico mega modelidir.  Smok modellerinden ise en çok satılan targer pro, ve target mini pro olarak satılan cihazlarıdır.

Joyetech ile 2 Günde Tütün Kullanımına Dur Demek Oldukça Mümkün!

En İyi Elektronik Sigara Modeli

Joyetech sigara modeleri

joyetech sigara eroll modeli olarak gerçek sigara modeline benzer bir cihazdır. Beyaz, siyah, silver ve gold renkleri bulunan bu cihaz 650 mah pil gücüne sahiptir.  Özel şık şarz kutusu sayesinde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz şeklide üretilen bu cihaz yanın da 2 adet coil ( iç atomizer ) bulunur.duman seviyesi ise gerçek sigaranın 2-3 katı kadardır. Cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu ürünün yanında 1 adet 30 ml likit hediyelidir. Joyetech ego aio modeli kalem şeklinde olup ego aio pro, aio pro c,  ego aio d22 ve ego aio d22 xl olarak satılmaktadır. 1500 mah ile 2600 mah pil güçleri bulunan bu cihaz  set içeriğinde 2 adet coil bulunur. Egrip modeli ise egrip VT, egrip 2 ve egrip light olarak modlu satılır. Lcd ekranı sayesinde ister nargile ister sigara gibi kullanabilirsiniz. Evic vtc mini, evic VTwo mini cubis pro olarak kendini yenileyerek satılmaktadır. Joyetech cuboid ise 150 w olup 2 adet 18650 pil ile çalışır. Kendinden pilli olan cuboid mini dışında en son çıkan 3 adet 18650 pili olarak kullanılan cuboid 200 yer almaktadır.

Elektronik sigara likitleri:

En çok dikkat edilmesi gereken likit alırken orijinal olmasına dikkat etmenizdir. 10 ml, 30 mlve 180 ml olarak satılan bu likitler joyetech, liqua, five pawns, ve one hit wonder olarak satılmaktadır. Bunlar kendi içlerinde % 50 PG ve % 50 VG den %80 VG ile %20 Pg olarak satılır. Tamamen organik olarak üretilen bu ürünleri satın alırken orijinal ve barkodlu olmasına dikkat ediniz. Sıvı olarak üretilen bu likitler özel olarak dinlendirilmiştir. VG bitkisel gliserin olarak adlandırılır ve duman seviyesi çok çıkmasına sebep olur. Diğre % 50 ise sertlik vermektedir. Kaliteli elektronik sigara likitleri olarak satılan bu likitler 0 mg dan 3 mg,6 mg, 9 mg,11 mg ve 18 mg lık olarak satılmaktadır. Özel olarak üretilen bu likitler açılmamış ve jiletinli olarak gönderilir. Bu likitler tütün aromalı, çilek, elma, kiraz, vanilya, şeftali, yaban mersini, karpuz, kavunlu, kahve, çikolatalı olarak satılmaktadır. Hangi aromayı veya tütünü isterseniz onun siparişini verebilirsiniz.