Etiler Elektronik Sigara

Etiler Elektronik Sigara Aynı Gün Teslim

basic Elektronik Sigara

ego-one-v2

 

Etiler Elektronik Sigara Aynı Gün Motorlu kurye ile aynı gün teslim. motorlu kurye ile ETİLER de  kapıda nakit veya kredi kartı ile teslim alabilirsiniz. elektronik sigara modelleri joyetech, kangertech, ve eleaf marka cihazlar bulunur. bunların yanında e sigara sıvı likitleri 30 ml hediye gönderilir. kapıda alırken cihazı görerek alabilirsiniz. joyetech marka modeller aıo sigara, egrip sigara, eroll sigara, evic vtc mini sigara ve cuboid sigara modelleri mevcuttur. Elektronik sigara ETİLER ta aynı gün bu cihazların şarz kablosu atomizer ve coil gibi yedek parçalarını temin edebilirsiniz. değişik atomizer ve renk seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

kuryeETİLER de elektronik sigara modellerini görerek alabilirsiniz. Elektronik sigara markaları joyetech, eleaf, ve kangertech olarak mevcut olup likit olarak joyetech, liqua, natura, one hit wander ve halo likit bulunmaktadır. cihazlarımız tamamen orjinal ve ister kapıdan ödeme ister mağazamızdan alabilirsiniz. Ülkemizde elektronik sigara kullananların sayısı her geçen gün artmaktadır. Gerçek Sigara bağımlılığından kurtulmak için tasarlanan bu cihazlar sizleri tamamen sigara dan uzaklaştırır. ETİLER de elektronik sigara mağazamızdan dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Veya gün içerisinde motorlu kurye ile hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz. Ancak elektronik sigara tek başına tütün sigarasından kurtulmak için yeterli değildir. İçlerinde bitkisel aroma ve belirli ölçülerde nikotinin sıvısı bulunur. Bu likitlerin yeniden doldurularak e sigara nın çok uygun fiyatlarla kullanılması sağlanmaktadır. ETİLER de elektronik sigara likitleri, farklı nikotin seviyelerinde bulunur. nikotin seviyeleri ve aromaları olan elektronik sigara sıvılarını nikotin oranları, yüksek seviyeden düşük seviyeye kademeli olarak inmektedir. Sonunda sıfır nikotinle elektronik sigara kullanılabilmektedir.

joyetach-aio
joyetach-aio

Joyetech Etiler  de veya Türkiye nin her yerine ulaştırmak için kargo firmaları ile anlaşma yaparak 81 ilde 24 saat te teslimat hizmeti sunmaya başladık, kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanı sunarak satılan Elektronik Sigara şimdi Çalıştığımız mng kargo veya motorlu kurye ile türkiye nin 81 il ve bütün ilçelerinde İstanbul da ise motorlu kurye ile 3 saat de teslimat yapılmaktadır. Ürünlerimiz tamamen orijinal kartı set içerisinde yer alır.Türkiye genelinde kapıda nakit veya kredi kartı ile sitemiz üzerinden sipariş formu veya telefon ile siparişinizi verebilirsiniz, yapmış olduğumuz kargo anlaşması çerçevesinde ürünlerimiz hiç bir zarar görmeden alıcısına sağlam bir şekilde ulaştırılabilmesi için bütün gönderilerini sigorta kapsamına almıştır.

BEŞİKTAŞ ELEKTRONİK SİGARA LİKİTLERİ :

ETİLER de elektronik sigara likitlerini değişik nikotin aromalarına göre ve ya dilediğiniz tatlarda likitleri bulabilirsiniz. değişik nikotin oranları olarak 0 mg dan başlayıp 03 mg 06mg,09 mg 11 mg 16 mg lık nikotin oranlarına göre değişir. farklı firmaların likitleri olarak 5 çeşit likit markası bulunur. bunlar joyetech likit, liqua likit, halo likit, fiwe paunws likitve natura likit bulunur. likitler tamamen orjinal dir. Bu likitler elma. çilek vanilya kiraz şeftali, muz, karbuz ve limon aromaları cahve, cappicuno ve karamel tadlarında mevcut olan likitler den değişik sade tütün aromaları mevcuttur.

Bir Cevap Yazın